Головна > Новини > ФОТОЗВІТ: "СВІТЛЕ СВЯТО - ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ"

ФОТОЗВІТ: "СВІТЛЕ СВЯТО - ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ"

21 грудня 2015 р. 11:48
Щороку діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня - День Святого Миколая, як саме казкове свято, повне таємничих історій і чудесних пригод.

Це свято захисника дітей і дорослих, які вірять у диво.

Це день, коли виконуються найзаповітніші мрії і казка входить в кожен дім.

Адже саме в свято Святого Миколая діти отримують заслужену нагороду за те, що вони слухали батьків і добре вчилися весь рік.

І ось, нарешті, воно прийшло, цей довгоочікуване свято.

Маленьким гостям був підготовлений захоплюючий дитячий спектакль, справжній передноворічний карнавал в якому вони ж самі і брали участь. А також веселі вікторини, ігри, конкурси і, звичайно ж, подарунки!
Їх сам особисто вручав Святий Миколай кожній дитині.
Згідно з повір'ям, святий Миколай спостерігає за дитиною цілий рік, записуючи хороші та погані вчинки у свою чарівну книжечку, і дарує подарунки тільки слухняним дітям.

Так ресторан на півдня перетворився на казкову, захоплюючу країну. Святкова атмосфера та відмінний настрій стали йому добрими супутниками. І діти, і батьки з великим задоволенням в них занурилися. Музика, сміх, подарунки, новорічна ялинка, казкові герої - все це закрутило наших гостей у кругообігу свята. Було весело, цікаво і захоплююче.
А після наші юні гості каталися на конях з кінним шоу "Українські козаки".

Друзі, ми бажаємо нехай у Ваших домівках та сім'ях панує мир, добро та благополуччя, нехай цей казковий та чудовий день принесе виконання всіх ваших надій та бажань!!!