ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ В РЕСТОРАНІ «GRIGLIATA»

У шаленому ритмі життя ми не помічаємо, як швидко летить час і стаємо старше з кожним роком. Що потрібно для щастя в цей день? Приголомшлива жива мелодія, виступ відомих артистів, шикарний банкет, безліч розваг, з вами рідні люди і кращі друзі-це те, що допоможе зберегти пам’ятні події від вашого торжества.

День Народження в ресторані “Grigliata” приголомшлива можливість для тих, хто хоче відзначити своє свято з рідними в тихій і затишній атмосфері або для інших-у веселій компанії друзів.

Обслуговування надають уважні офіціанти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного. Вишукані страви від нашого шеф-кухаря і смачні напої від барменів залишать незабутні спогади. Меню включає в себе італійську та європейську кухню в поєднанні свіжих продуктів, де приготування відбувається з використанням унікальних технік і нового обладнання.

Якщо ж в складі вашого меню має бути присутня певна задумка, тоді разом з Вами складемо меню, яким підкреслимо ваші смакові потреби і здивуємо гостей.

В італійському ресторані “Grigliata” є все, щоб відзначити день народження під Києвом на природі з прекрасним меню і обслуговуванням. В нашій базі тільки найкращі фахівці, які допоможуть підготуватися до заходу, скласти меню і підібрати напої згідно з бюджетом. За вашим бажанням можливо буде укласти окремі декору. Ми знаємо, як створити магію веселого і незабутнього Дня Народження.

Ми візьмемо на себе організацію всіх питань, вам залишиться прийти з хорошим настроєм і бути готовими відпочивати і приймати найкращі вітання. Гарантуємо, що Ви будете згадувати свій День Народження в перебігу 365 днів тільки з приємними серцю емоціями.

Ресторан “Grigliata” завжди з радістю готовий зустрічати своїх гостей і зробити будь-яке святкування унікальним і запаморочливим. У Вас вийде не тільки насолодитися кухнею, а й відпочинете душею та тілом. Найсмачніший День Народження зі святковою атмосферою і гарним настроєм тільки у нас! Як відсвяткувати день народження під Києвом ми точно знаємо.

Можлива оренда залу для дня народження в ресторані за вигідною ціною.