КОРПОРАТИВИ В РЕСТОРАНІ «GRIGLIATA»

Наш ресторан - це особливе місце, яке допоможе в неформальній обстановці дружно відпочити в єдиній команді.

Напередодні особливого торжества багато хто з нас задавався питанням: “Де знайти підходяще місце для корпоративу?”. Так, дійсно, завдання складне і дуже відповідальне. Не варто впадати у відчай – рішення знайдено! Команда професіоналів своєї справи зменшить ваші турботи і забезпечить організацію свята.
Корпоратив в ресторані «Grigliata» – особлива подія в заміській локації, яка допоможе у неформальній обстановці дружньо відпочити в єдиній команді. Упорядкована велика територія ресторану створить відчуття абсолютного комфорту і залишить незабутні яскраві враження. Зал для корпоративу за Києвом – це особливий простір, з камінами, приглушеним світлом, сучасним дизайном і зручними меблями, який створить незабутню атмосферу Вашого відпочинку.

Провести корпоратив на природі у нас Ви зможете на різну кількість гостей. Тут багато можливостей для декорування простору згідно з концепцією вашого заходу.
Команда «Grigliata» підходить до розробки меню для фуршетів індивідуально до кожного з Вас: різноманітність італійської та європейської кухні здивують своїми смаковими вишукуваннями.

Ми продумаємо все до дрібниць і забезпечимо такі умови:

  • загальна кількість посадкових місць 510;
  • величезний простір для різноманітних розваг;
  • якісне обслуговування від офіціантів;
  • готель;
  • літні басейни;
  • лазня;
  • парковка для автомобілів.

Ви зможете виїхати від міської суєти Києва і потрапити в райський куточок, наповнений свіжістю повітря і красою природи. Не відкладайте на останній момент це свято, а подбайте про замовлення якомога раніше, щоб ми встигли втілити ваші побажання в реальність. Організація корпоративних заходів спільно з нашим італійським рестораном – це унікальна можливість відпочити по-справжньому!

Варто відзначити, що наближаються, незабаром, новорічні свята, тому зробіть правильний вибір місця для святкування свого корпоративу. Фуршетний стіл з закусками і напоями розігріють на початковій стадії і поведуть Вас в новорічну атмосферу веселощів.

Щоб зробити замовлення в ресторані «Grigliata», варто зустрітися з нашими професіоналами, вибрати зал і меню, яке припаде до смаку навіть справжнім гурманам. Ми чекаємо на Вас і раді будемо допомогти у створенні X-дня. Це місце для кращого корпоративу за Києвом. Нам дуже важливі відгуки ресторану, ось з цього у нас найвигідніші умови для святкування.